O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem młodych osób, które lubią uczyć się języków obcych. Uważamy, że najlepszym sposobem jest nauka ze sprawdzonym lektorem. Jednak znalezienie takiego fachowca nie jest wcale takie proste. Nauczeni doświadczeniem wiemy, że nikt nie lubi tracić czasu. Dlatego też stworzyliśmy naszą wyszukiwarkę szkół językowych. 

Dlaczego stworzyliśmy znajdzlektora.pl

Znajdzlektora.pl powstało, aby rozwiązać problemy, z którymi borykają się osoby, które chcą skutecznie nauczyć się języka obcego. Muszą zacząć od znalezienia dobrego lektora, szkoły językowej, kursu, konwersacji itp. Jak to zrobić? Wiąże się to z przeszukiwaniem wielu miejsc w Internecie, wpisywaniem zapytań do wyszukiwarki Google i mozolnym docieraniem do szkół językowych. Ile razy kopiowałeś i wklejałeś maila z tym samym zapytaniem o dany kurs do wielu szkół? Znalezienie sprawdzonego i doświadczonego nauczyciela to zajęcie bardzo czasochłonne i wymagające cierpliwości. Postanowiliśmy stworzyć wyszukiwarkę, która rozwiąże te problemy. U nas po prostu dodajesz ogłoszenie i mówisz, czego potrzebujesz. Resztę pracy wykonuje za Ciebie nasza wyszukiwarka. Znajdziemy dla Ciebie szyte na miarę ofert od lektorów, a Ty spośród nich wyselekcjonujesz tę najlepszą dla siebie. 

O naszym rozwiązaniu

Znajdzlektora.pl to innowacyjne rozwiązanie, które nie występuje na rynku. W Internecie pełno jest stron z bazami danych szkół językowych. Nasza filozofia jest inna. Oczywiście tworzymy taką bazę, jednak nie każemy Ci niczego w niej szukać. Służy ona po to, by na Twoje ogłoszenie dotarło do jak największej ilości szkół językowych i lektorów. Dzięki temu cały proces szukania dobrego nauczyciela języka obcego przebiega szybko i skutecznie. Pomagamy Ci zaoszczędzić Twój cenny czas. Rejestracja i dodanie ogłoszenia zajmują dwie minuty, a na Twoja skrzynkę mailową docierają oferty nauki języka dopasowane do Twoich potrzeb. Cały czas pracujemy nad zwiększeniem bazy lektorów, tak abyś miał dostęp do grona doświadczonych osób na terenie całej Polski. Możesz więc uczyć się języka tak jak chcesz i kiedy chcesz. 

 Szukasz dobrego lektora? Wypełnij formularz, a my znajdziemy lektora dla Ciebie.  

Jesteś lektorem lub prowadzisz szkołę językową? Stwórz wizytówkę w naszej bazie. Zarejestruj się bezpłatnie.