FAQ

Ile kosztuje znalezienie lektora?

Nic. Skorzystanie z naszej wyszukiwarki kursów językowych oraz znalezienie lektora jest zupełnie darmowe. Wypełnij formularz i rozsiądź się wygodnie lub zajmij innymi sprawami. Lektorzy, którzy odpowiadają Twoim potrzebom sami się do Ciebie zgłoszą ze swoimi ofertami. To czyni nas wyjątkowymi. To nie Ty szukasz szkoły językowej lub lektora, lecz oni Ciebie.

Jak mam znaleźć lektora?

Wypełnij prosty formularz na stronie. Zajmie Ci to niecałe to 2 minuty. Podaj nam informacje, które pozwolą na dopasowanie oferty do Twoich potrzeb. Po otrzymaniu ofert to Ty zdecydujesz z kim chcesz kontynuować naukę.

Jak otrzymać ofertę dopasowana do moich potrzeb?

Wypełniając formularz podaj preferencje dotyczące nauki języka obcego. Jak chcesz się uczyć (indywidualnie, czy grupowo)? Na jakim poziomie znasz język obcy? Od kiedy chcesz zacząć naukę i kiedy chcesz skończyć? W jakie dni tygodnia możesz spotkać się z lektorem? Określ również cenę za godzinę lekcji, podaj miejscowość, w której chcesz się uczyć i wymień swoje certyfikaty językowe. Dopisz również dodatkowe uwagi. Te dane pozwolą naszej wyszukiwarce dobrać ofertę uszytą na miarę dla Ciebie.

Jak się ze mną skontaktujecie?

Podaj w formularzu swoje dane kontaktowe, w tym adres e-mail, na który prześlemy Ci oferty lektorów. Jeśli chcesz podaj też numer telefonu, żeby lektorzy i szkoły językowe mogły od razu się z Tobą skontaktować.

Jakich języków mogę się uczyć ze znajdzlektora.pl?

Obecnie możesz uczyć się 32 języków w ponad 100 szkół i lektorów w Polsce. Nasza baza stale się powiększa! Nie znalazleś języka, którego chcesz się uczyć? Bez obaw, dodaj ogłoszenie, a  nasza wyszukiwarka już się tym zajmie.

Gdzie znajdę Waszą bazę lektorów?

Możesz przeszukać bazę lektorów i szkół językowych znajdzlektora.pl samodzielnie. Na stronie "Strefa Lektora" znajdziesz ich pełną listę z podziałem na województwa i powiaty.

Jak wygląda współpraca z lektorem?

To zależy od Ciebie. Przesyłamy Ci oferty lektorów, dopasowane do Twoich potrzeb. To Ty decydujesz z kim umówisz się na spotkanie i rozpoczniesz naukę.

Jestem lektorem. Jak mogę podjąć współpracę?

Wejdź na stronę i zarejestruj się w naszej wyszukiwarce lektorów. Jeśli jesteś lektorem lub reprezentujesz szkołę językową, dotrzesz dzięki temu do Klientów. Poprzez znajdzlektora.pl, odpowiesz na zapytania od osób, które chcą się uczyć języków obcych w Twojej okolicy. Zarejestruj się bezpłatnie.

Tracisz czas na poszukiwania? Znajdziemy doświadczonego lektora dla Ciebie!   

Wypełnij formularz i otrzymaj oferty lektorów