Witaj w bezpłatnej rejestracji

Podaj dane osoby kontaktowej

Podaj adres email i hasło, których chcesz używać do logowania w ZnajdzLektora.pl.
Na podany adres email będziemy Ci także przesyłać powiadomienia o nowych Ofertach.


Znajdź lektora z naszą wyszukiwarką szkół językowych!

W Internecie pełno jest stron, które prowadzą bazy szkół językowych w całej Polsce. Jednak żadna z nich nie oferuje tego co my. Jeśli tracisz czas na poszukiwania kursu językowego to dobrze trafiłeś! Z naszą wyszukiwarką szkół językowych znajdziesz lektora odpowiedniego dla Ciebie!   

Oszczędź czas! Przestań samemu szukać szkół językowych i lektorów.

Daj się znaleźć im!

Znajdzlektora.pl to prosty i szybki sposób na zdobycie ofert lektorów, którzy uczą w Twojej okolicy. Jeszcze nigdy nie było to tak proste. Czym różnimy się od konkurencji? Nie każemy Ci niczego szukać. Dodaj ogłoszenie i powiedz czego potrzebujesz. Potem usiądź wygodnie lub zajmij się innymi ważnymi sprawami. Nasza wyszukiwarka znajdzie lektorów i szkoły językowe pasujące do Twoich oczekiwań. Brzmi dobrze? Lepiej, to dopasowane szkoły i lektorzy odezwą się do Ciebie a nie odwrotnie!

Masz 2 minuty?

Wypełnij formularz i otrzymaj oferty lektorów!

Napisz nam czego potrzebujesz, gwarantujemy, że skontaktują się z Tobą lektorzy i szkoły językowe dopasowane do Twoich preferencji.

Dlaczego warto skorzystać ze znajdzlektora.pl? 

1.    Oszczędzasz czas

Dzięki nam nie musisz już samodzielnie przeszukiwać Internetu, aby dotrzeć do najlepszej oferty. Nie musisz dzwonić do szkół językowych w Twojej okolicy. My zrobimy to za Ciebie.

2. Otrzymujesz dopasowane do potrzeb oferty

Aby znaleźć odpowiedniego lektora, musisz wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak np. dostępność nauczyciela w określonych godzinach i miejscu. Żeby to wiedzieć musisz się z nim skontaktować. Jeśli nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, tylko tracisz czas na poszukiwania i selekcjonowanie. Ułatwimy Ci to zadanie i bazując na Twoich preferencjach, wybierzemy najlepsze oferty od szkół językowych i lektorów. Następnie Ty wybierzesz dla siebie tę najbardziej odpowiednią. 

3. Możesz sam zdecydować, z kim podejmiesz współpracę

Otrzymujesz od nas oferty lektorów, ale ostatecznie to Ty wybierasz osobę z którą rozpoczniesz naukę języka obcego.

4. To nic nie kosztuje!

Wypełnienie formularza i otrzymywanie ofert od lektorów jest w 100% bezpłatne. Nic nie inwestujesz, możesz tylko zyskać.